Hakkımızda

CLA ACADEMY olarak, sürekli değişim ve gelişim halinde olan normatif bilim “hukuk” üzerine çalışmalar yapmaktayız. Hukukçuların, avukatların, öğrencilerin ve bu alanda çalışan herkesin kendilerini geliştirme isteklerine katkıda bulunmak için alanında uzman hukukçu hocalarımızla düzenli olarak “çevrimiçi” ve “interaktif” dersler düzenlemekteyiz.

Çatı kuruluşumuzun, “enerji” sektörü üzerine 20 yılı aşkın sürelik bilgi birikimini eğitim alanındaki tecrübe ve hevesimizle harmanlayıp sektör çalışanları, yöneticileri, yeni mezun öğrencileri öğrenme yolculuklarında desteklemek amacıyla yine alanlarında uzman eğitmenlerimizle düzenli aralıklarla programlarımızı oluşturuyoruz.

Elektrik ve petrol alanları başta olmak üzere; butik eğitimler adıyla andığımız, firmalara özel eğitim hizmetlerimiz de bir diğer çalışma alanımızdır. Kurumlar içi, bilgi talep hızına katkıda bulunabilmek amacıyla firmalara özel eğitim programları hazırlamaktayız. Eğitim konuları ve süreleri firmaların isteklerine göre değişiklik göstermektedir.

Pandemi koşulları da göz önünde bulundurulduğunda eğitim hizmetlerimizi “çevrimiçi” (online) olarak vermekle birlikte talep olması halinde yüz yüze olarak da gerçekleştiriyoruz. Bu zorlu şartların bir avantajı olarak ülkemizin her yerine rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Hiç bitmeyen eğitim yolculuğunuzda sizleri de desteklemekten mutluluk duyarız.

CLA ACADEMY; 1999 yılından bugüne enerji, sağlık, eğitim, teknoloji gibi alanlarda çeşitli hizmetler veren Domino Grup’un bir alt kuruşudur.