Enerji Eğitimleri

Dünya’da ve Türkiye’de enerji talebi gün geçtikçe artmakta; buna paralel olarak enerji üretimi ve arzıyla birlikte enerji sektörü de da katlanarak büyümektedir.

Yeşil Mutabakat ve enerji sektöründeki dönüşüm ile de enerji piyasası değişmekte ve gelişmektedir. Bunun yanısıra enerji alanında teknolojik gelişmeler ile enerjide yeni alanlar açılmaktadır.
Tüm bunlar enerji alanında daima araştırma ve öğrenme ihtiyacı doğurmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak üzere CLA Academy olarak, 20 yıllık enerji sektöründeki deneyimlerimizi eğitimlerimize aktarıyoruz.

Enerjiyle ilgili Eğitim Programlarımızda; hem teknik, hem de mevzuatlarda ki yeni düzenlemeler ve güncel uygulamalar hakkında bilgi eksikliğinin giderilmesi öncelikli amacımız olmaktadır.
Alanında uzman hocalarımızla birlikte Güneş Enerjisi, Rüzgar Enerjisi, Enerji Ticareti, Karbon Ayak izi Eğitimi, Enerji Mevzuatı, Elektrik Piyasası Eğitimi gibi eğitimler düzenlemekteyiz.

Eğitimlerimiz; enerji sektöründe çalışan, bu alana ilgi duyan herkes için tasarlanmıştır.

Katılım sağlamak istediğiniz eğitimler için ‘Ön Kayıt Formu’ sekmesindeki Başvuru Formu’nu doldurarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Eğitim programlarımız hakkında güncel takvim için aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.,